| Floryn9 a întrebat:

Cand vreau sa ma joc pe facebook:8 Ball Pool, imi scrie "Operatia a expirat. Din ce cauza si ce pot face in aceasta privinta?

5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, nu prea ai ce face. Nu ti s-a incarcat jocul... si presupun ca nu vrea sa se incarce.

| Floryn9 explică (pentru dragosbogdan001):

Da....asa-i, nu se incarca...dar pe alt PC merge pe facebook, trebuie vreun program instalat?

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Floryn9):

Pai pe calculator nu trebuie instalat nimc, dar probabil pentru jocul respectiv, si doar pentru el, este necesar sa instalezi ceva. Sau poate fi vorba de performanta computerului tau, daca ai un pc bun de nimic cu cel mai prost procesor, ar fi un motiv sa nu se incarce. Alt motiv poate fi netul. Ce viteza de internet si ce procesor ai?
Sau ar putea fi la fel de bine vina serverului.
Consider ultima varianta corecta deoarece apare "operatia a expirat".

| Floryn9 explică (pentru dragosbogdan001):

Problema procesorului nu are cum sa fie, acu un timp imi mergea jocul pe facebook, dar de o vreme nu se mai incarca!

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Floryn9):

Atunci e vina netului? Ce viteza ai? Sub 50?