| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa-mi pun o imagine de ecran si am in fata imaginea 1024X345 sau nu-mai-stiu >cat=unde dau click(cand am browser Google Chrome si nimic mai mult)ca sa-mi activez imaginea de ecran? Stiu ca trebuie click dreapta pe imaginea mare, dar nu-nteleg dupa aia ce click-uri sa dau.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca mai intai imaginea in pc! (dai clik dreapta pe ea si apoi salvare ca(save as). Dupa ce ai descarcat-o in pc te duci la poza si dai clik dreapta si clik pe ''stabilire ca fundal pentru desktop'' ->acum ai o poza pe desktop! Bafta!

1 răspuns:
| cornel2121 a răspuns:

...sau "Set as Desktop Background" dacă Windows-ul este în engleza