| Lory_7688 a întrebat:

Cardul pe care il am in telefon se poate sa se fi stricat? Imi spune sa introduc un card SD pentru ca nu exista spatiu si nu inteleg de ce? Cardul meu este in telefon.

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Nu ştiu ce are, aşa mi se întâmplă şi mie.

| GreyRose a răspuns:

Daca iti spune sa introduci un card SD, inseamna ca telefonul nu iti citeste cardul. Deci da, cardul ar putea fi stricat. Daca nu ti-ar fi zis sa introduci unul, ar fi insemnat ca ai memoria plina.

| MARRInna16 a răspuns:

Ai un card prea mic, adica nu mai ai spatiu pe el. Ai prea multe aplicatii pe card incearca sa le muti pe telefon

| Lory_7688 explică (pentru MARRInna16):

Cardul meu acum este gol pentru am sters ce era pe el dar totusi nu pot instala nimic pe el. Este posibil sa se fi stricat?

| IonutzuOoO a răspuns:

Du-te la setari>stocare> si selectezi acolo CARD SD, asa am patit si eu, depinde ce telefon ai puppy dog eyes puppy dog eyes cp. FUNDA PLZ