| Neverrrrrr a întrebat:

Care antivirus este mai bun:Norton sau Avast? Întreb persoanele in domeniu, care este cel mai bun antivirus?

11 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Aici ai un articol despre securitate pc unde se vorbeste despre antivirus eu am facut cum scrie acolo si e tare ok e si gratuit http://www.amatorpc.ml/sd/

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Nu prea există un antivirus cel mai bun... oricum dacă vrei unul bun îți recomand Eset NOD sau Microsoft Essential Antivirus.

| OnuOnulică a răspuns:

Avast e mai bun.

| K0sti a răspuns:

Avastul e o gluma pe langa Norton! Insa recomand Kaspersky sau Bitdefender!

| Eduard619 a răspuns:

Clar Bitdeffender este cel mai bun bine daca nu luam in considerare g-data. Dar intre cele 2 enumerate de tine mai bun este Norton.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun antivirus esti chiar tu si abia apoi urmeaza antivirusurile. Dintre cele doua, iti recomand Avast.

| Moryami a răspuns:

Amandoua sunt jalnice. Cel mai bun antivirus este Malware-Bytes. Gasesti absolut toti virusii posibili din PC si ii elimina instant, inclusiv cel mai periculos virus : Malware.
Eu lucram pana acum cu Microsoft Secutiry Essentials si acesta nu era in stare sa gaseasca virusii pe care Malware-Bytes i-a gasit happy

| K0sti a răspuns (pentru Moryami):

Zau! E anti-malware, ii spune si numele! Nu e tot una cu antivirus!

| Moryami a răspuns (pentru K0sti):

Si malware-ul ce e inteligentule? oh go on Nu e un virus? In plus nu decteaza doar malware ci si alti virusi.

| Neverrrrrr explică:

Fiecare pentru al lui nu?

| itextrat a răspuns:

Un top cu cei mai buni antivirusi din 2016: http://www.digitalcitizen.ro/......-al-anului