| costymaximus a întrebat:

Care antivirus free este mai eficace pentru un utilizator "home" normal de zi cu zi(nu pentru plati online si alte nebunii dintrastea)?

Răspuns Câştigător
| andr3ysbx a răspuns:

Iti recomand avast.este foarte bun.il am eu

4 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Avast instalat doar varianta standard shield, cu firewall de windows si fara porneturi sau crackuri si iti zic eu ca o sa iti mearga calc super bine.

kratos
| kratos a răspuns:

Avira care are 6-12 luni gratuite happy

| carhartt a răspuns:

Eu o sa iti fac un top 3 Antivirus bun ca sa zic asa:
1. Avast
2. Avira
3. AVG
Eu iti spun asa clasamentul pentru ca i-am avut pe toti, si asa cred eu ca sunt de buni... dar pentru ca ai intrebat ce iti recomandam. eu iti recomand cu mult drag Avast.bafta

| zuzi_4846 a răspuns:

AVG sau Avira.