| Adix232 a întrebat:

Care browser are cel mai mic timp de raspuns pentru serverul accesat? Da, strict la timp de raspuns ma refer, nu si la celelalte detalii, cum ar fi incarcarea paginii in totalitate, sau formatul continutului ei.
Si daca se poate, optional, o explicatie, nu ca as avea neaparat nevoie happy.

2 răspunsuri:
| Nedea_Razvan_1995 a răspuns:

Opera poti sa incerci mie mi se misa repede

| Adix232 explică (pentru Nedea_Razvan_1995):

Un raspuns total nefolositor. Am si eu opera si stiu cat de bine se misca, nu asta a fost intrebarea mea. Nu e vorba de asta. E vorba de fractiuni de secunda care pentru mine conteaza. Deci cei care au facut anumite teste imi pot da raspunsul.