| alexalex234 a întrebat:

Care din urmatoarele placi video este mai recomandata: Nvidia Geforce 210 sau AMD Redeon HD 4540 Saphaier 1GB?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sigur nu era 5450?
Ca daca da, atunci e mai ok 5450.

| AdrenalinTm a răspuns:

Diferente mari nu exista AMD e cam cel mai tare in placi video in raport calitate pret
deci recomand amd

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Recomand nVIDIA

| StefanIntrebare a răspuns:

AMD Regheton HD 4540 nu stiu.

| silviuemilian13 a răspuns:

Nvidia este speciala pentru jocuri, mi-se pare mai buna decat amd!

| florinmadalin a răspuns:

Amd radeon hd 4540 este peste nVIDIA geforce 210 dar incearca sa te orientezi spre ceva mai bun. Daca iti permite portofelu.

| mohi789 a răspuns:

Nvidia Geforce 210 are inbunatatiri mai bune si noi pe langa AMD Redeon HD 4540 Saphaier este super buna eu ati recomand nividia