| pyka a întrebat:

Care e cea mai buna tableta dintre Samsung galaxy tab 2 si Acer Iconia A1?
Care dintre ele merge sa joci cateva jocuri pe tableta?
Ma puteti ajuta si pe mine.

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Ia galaxy tab 2.Am si eu si toate jocurile pe care le-am descarcat au mers fara probleme

| Garsonfane1979 a răspuns:

Acer a 1 este mai buna pentru jocuri pe cand Samsung galaxy tab 2 pentru filme. Acer are 4 procesoare pe cand tab 2 decat 2. Galaxy tab 2 este mai buna la filme pentru ca are 10. 1inch fata de Acer care are 7. 9inch + ca tab 2 este stereo

| emin3nt a răspuns:

Din ce stiu eu Samsung Galaxy tab e peste Acer