| Broadband a întrebat:

Care e cel mai bun browser de net?
mozilla?
internet explorer 9?
opera mini sau
google chrome?

Răspuns Câştigător
| Xcel98 a răspuns:

Google Chrome.winking funda?

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Broadband explică:

Ok folosesc mozilla dar uneori se blocheaza, adica nu pot sa vad site-u
opera am incercat dar nu imi place cum se vad imaginile( cam sterse, n-au claritate)
internet explorer nici un caz, )da rateuri)
cred ca voi merge pe chrome sa vad daca e bun de ceva.
as vrea sa dau fundite la toti da nu se poate.
oricum multumesc tuturor!

| mihai_1207 a răspuns:

Salut, ai aici un link cu o comparatie intre browsere care cred ca o sa te ajute: http://internet-browser-review.toptenreviews.com/
Eu unu folosesc Chrome-ul si mi se pare cel mai bun, atat la performanta cat si la interfata. Bafta!

| MissLaura a răspuns:

Google chrome fara doar si poate fundita?

| WeeD a răspuns:

Categotic Google Chrome!

| FucktheSystem a răspuns:

Le-am incercat pe toate. Explorer e groaznic si plin de virusi, mozilla de la un timp s-a prostit rau, opera e ok si google chrome merge perfect.

| alexinio95 a răspuns:

Mie imi place Mozilla Firefox e cel mai tare toate butoanele sunt acolo unde trebuie.

| summertime a răspuns:

Mozilla si Google Chrome.

| KIibrDM a răspuns:

Nu stiu, dar cu siguranta nu internet explorer
si am auzit ca aia din usa au zis ca explorer este cel mai slab internet
eu folosesc acum opera 11 si este chiar foarte bun
despre mozilla 4 se zice ca are viteza de 6 ori mai mare decat 3.6
eu iti recomand opera 11 sau safari
bafta!

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Google chrome. Dar si internet explorer e destul de bun. Eu le am pe amandoua

| vio_9808 a răspuns:

Eu folosesc mozila firefox si sunt foarte multumit de el dupa care google chrome... opera nu-mi place!winking funda?

| Nimeni_2549 a răspuns:

Parerea mea este ca Opera.

| ThinkPinkBb a răspuns:

Google Chromewinking

| BestGirl_2450 a răspuns:

Eu acum folosesc opera si imi merge foarte bine...merge destul de repede, dar am auzit ca cel mai bun browser este google chrome.Am avut si mozilla dar e asa si asa.Ma rog in orge caz cel mai prost este internet explorer.

| HaveNoIdea a răspuns:

Buna Marius.Eu folosesc Google Chrome se foarte mult timp si nu m'as desparti prea usor de acest browser, parerea mea este ca Google Chrome este cel mai bun.big grin

| SecretLover10 a răspuns:

Eu zic ca Google Chrome si Mozila Firefox

| ioanaabt a răspuns:

Google chrome! :X, desi a aparut noua varianta mozilla, care cica merge supeer