| DJohnny a întrebat:

Care e cel mai bun program cu care pot inregistra desktop-ul si tot ce fac pe PC?

5 răspunsuri:
| alinaalin955 a răspuns:

Pentru captura desktop folosesc snagit 11 iar pentru captura desktop folosesc bandicam.
Pentru bandicam trebuie sa ai un PC bun alfel jocul nu va rula bine.

| LanGooP a răspuns:

Sa spun, ai putea sa folosesti bandicam.Pe desktop merge foarte bine

| Rauldenis a răspuns:

Fraps - face totu lperfect, High Quality doar ca iti,, mananca " HDD-ul PC-ului ( pentru un video de 12 min mi-a luat 19 GB )
Bandicam - Good Quality, file mici, doar ca la jocuri ( daca vrei sa filmezi jocuri ) iti da FPS Drops.
Mirillis Action - am auzit ca are Calitate buna ( Good Quality ) si Filesize mediu, doar ca nu da dropuri de FPS spre deosebire de Bandicam

| Vladmen7 a răspuns:

Eu am Mirillis action de 2 ani si merge super caita pe google alta alternativa r fi bandicam da ala mananca calumea din resursa daca nu ai un pc foarte bun nu-ti recomand

| Rodqes a răspuns:

Hyper Cam @! - http://www.hyperionics.com/hc/