| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Care e numarul de resetare a telefonului la lg ?dar la samsung?adica sa sterg tot din el funda

Răspuns Câştigător
| Babylonul a răspuns:

Mane adica vrei sa faci setarile din fabrica cum se zice? sa il resetezi complet?
depinde si eu l-am resetat dar daca tu t-ai schimbat codul si l-ai uitat trebuie sa il formatezi cu tot cu soft la un service de telefoane autorizat.sa imi trimiti mesaj cu detalii codurile de setare sunt,, 00000,, 12345,, 277634#*#,,082065#*#,,2945#*#
277634#*#

2 răspunsuri:
| TaviComplicat a răspuns:

Nu e niciun numar.
Te duci la setari si revii la setarile din fabrica.

| Roxin_Alex_1989 explică:

Ar trebui sa fie ca la Nokia este *#7370#