| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna varianta a antivirusului Bitdefender pentru windows XP? Ar fi bine daca ati da si niste link-uri.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cea mai bună nu este.Altminteri Bid defender nu cred ca mai funcționează pe Xp. Oricum dacă ar fi să mă leg la cap cu un antivirus(cică anti virus, real țeapă comercială) aș alege așa ceva:
http://www.bitdefender.ro/solutions/antivirus.html
Succes

| DeyCj a răspuns:

Ce te face să crezi că de pe fabrica aia de softuri contrafăcute cu viruşi gaseşti softuri 100% originale? Te înşeli amarnic....Toate softurile de acolo îs contrafăcute(NU confunda cu pirat) şi conţin 5 tipuri de viruşi. Unii afectyaz frimeware-ul bhardurilor, alţii afecează BIOS-ul iar cei mai periculoşi sunt cei ce încearca prin pc-u tău să străpngă ssl-urile şi să lanseze un atac informatic real prin Pc-ul tu.Degaba ai tu şi cel mai performant şi super antivirus(real toate-s ţepe comerciale ce detectează„viruşii" adică ceva chestii lansate chiar de producătorii lor pe net cu scopu de a face credulii să creadcă că li se virusează pc-uri că le merg mai greu.Real nu e aşa!) că în cazu unui Windwos contrafăcut sau fost contrafăcut de acolo antivirusu tău va vedea sistemu curat, chiar de ele conţine soft ne ortotdox care chiar fură date sau spionează userul(mai rău ca Ms-ul).Îs multe de spus şi timu scurt.am testat soft de acolo timp de 2 ani.Nici unu nu e original!