Întrebare recomandată | rlr09 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus la ora actuala?

93 răspunsuri:
| Taiger a răspuns:

Eu unul zic ca Bitdefender total security 2013 este cel mai bun antivirus.
Este romanesc si testat de nemti si a luat locul 1 in 2012.

| asptvdb a răspuns (pentru Taiger):

Este bun. dar mai bine era daca baietii nostri ar fi inventat kaspersky

| rusnacvalentin a răspuns:

Kaspersky

| Lariiiiiisss a răspuns:

Pfai...Buna intrebare...Am vrut sa downloandez IMVU si pe site mi-a gasit virusi(cu Avira Internet Security 2012); ceea ce pe fostul antivirus nu facea.

| miaumarian a răspuns (pentru Lariiiiiisss):

Ce antivirus ai avut inainte de avira?

| qNpHard a răspuns:

Baiatul a intrebat : "Care este cel mai bun antivirus la ora actuala?"
Voi ce raspundeti? Numai porcarii.
http://gizmo.md/2012/07/cel-mai-bun-antivirus-al-anului-2012/
In cel mai dur si sever test de protectie, Bitdefender, facut de Romani este pe locul I.Va rog numai bagati aiureli in capul oamenilor, mi-a mai recomandat cineva Avira si peste o saptamana numai stiam cum sa reinstalez windowsul mai repede...singura problema la Bitdefender este ca iti trebuie un computer bunicel cu peste 2 GB ram.

| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 a răspuns:

Eset Nod 32 Dar recomand Smart 5+ Dar depinder pentru firma pentru mobil... dar cel mai bun este Nod32 Si il poti cativa nu mai cu O licenta gasita pe internet gratis [nu un anumit site.]Funda?

| Danielo500 a răspuns:

Uita-te la asta:

http://www.youtube.com/watch?v=X7aTABQvKkc

Alegeti ce antivirus vrei din lista.
Sper ca te-am ajutat.

| Molodoi a răspuns:

Cel mai bun antivirus este Avira Smart Defender, pe langa indepartarea virusilor, el repara si erorile de sistem.

| FeliL112 a răspuns:

Avast

| Iliescu_Cosmin_1990 a răspuns (pentru FeliL112):

Nu e avast e avira dupa parerea mea

Alte răspunsuri
| MrYon a răspuns:

Avira internet security 2012 este bun

Alte răspunsuri
| kilowoksnope a răspuns (pentru MrYon):

Frate Avira Free Antivirus e cel mai bun crede-ma! 1

| alexradu0 a răspuns (pentru MrYon):

Este super naspa avira! iti face numai probleme!

| andreyyy112 a răspuns:

Cel mai bun antivirus actual in 2012 este Bit Defender rata este de 99.7%

| cutzubica a răspuns:

AVG 2012

| TitusD a răspuns:

Windows Defender e cel mai bun, se descurca in armonie cu Windows-ul si e mai bun ca Kaspersky, BitDefender si celelalte.E de la Microsoft, plus ca e free si permanent.Asta e pareerea mea care cred ca e cea mai buna alegere!

| Ionut_Florin_Anghelache_2000 a răspuns:

Salut, Cel mai bun antivirus este >AVAST> NOUA VERSIUNE 2014 TRIAL VERSION 30 DAYS.TE PROTEJEAZA.Ial.BFT. funda?

| Alexut_Alex_1990 a răspuns:

Salut ce tot va bateti capul cu aia care cred ca Avira, este antivirus bun cel mai bun este AVG 2012. AVG 2013, Norton. Nod32.AVG PC TuneUP >>>>>>>> dupa parerea mea

| bosulica964 a răspuns:

Avast

| maxymiliano a răspuns:

Sall haideti sa va spun eu care e treaba cu antivirusu care e mai bun, le recomand tuturor kasperski 2014 e trial 30 de zile, cu asta am reusit sa scot virusi extrem de puternici se chema troian si malware am avut, era in fisierul windows 32, e prima data cand folosesc antivirusul asta, e extrem de bun merita sa-l si cumparati, care aveti bani, am sa fac rost de bani si am sa-l cumpar sunt foarte multumit de el...

| κοσμιν_Μιτρεα_1997 a răspuns:

Eu am antivirus AVAST de 2 ani si pc meu nu e slab.e foarte bon, am schimbat totul prin el e aproape de ultima genereatie si nu am probleme cu avastul.Ce te necajeaza e ca trebuie sa-l upgrade in fiecare luna...eu am cont..si imi merge ff bine...totul..si am protectie si stapanire pe pc.happy

| krys2002 a răspuns:

Pai am avut avast care nu era deloc bun cand aparea virus nu imi arta delete si mi se strica calculatorul de 1 an folosesc avira si imi merge foarte bine ti-l recomand

| Freeseodesign_Alex_1973 a răspuns:

Toate au ceva minusuri, iar virusii tot timpul apar dar cel mai bun ca rata de detecție este Avast. Il gasiti aici http://antivirus-free.ro/......atuit.html

| AndeStbk a răspuns:

Avira este foarte bun.

| Boregard a răspuns:

NOD 32 4

| SuperrRendy a răspuns:

Avast versiunia a 7-a e cel mai bunn LOL CU avg sunt doar 1 mil de oameni si cu avast 9 10 milioane oameni

| Diaconiţa_Teodor_1993 a răspuns:

Eset 7, eu il am Beta, dar cel mai bun e Alpha!

| Frytzy a răspuns:

Avira e cel mai bun antivirus!

| tigrucenusiu a răspuns:

Eu iti recomand NOD 32 sau Norton astea 2 sunt cele mai bune.

| St_Dragos_1988 a răspuns:

Bitdefender

| Croitoru_Mihai_1980 a răspuns:

Gasesti aici o analiza si explicatii: http://www.myblog.ro/cel-mai-bun-antivirus/

| Nicu_Ilie_1987 a răspuns:

Cele mai bune programe de antivirus ar fi AVG 2012 Internet Security(iti accelereaza viteza de incarcare pe youtube), Kaspersky, Avast 7. Despre restul, e la parerea fiecaruia.

| maestrupc a răspuns:

Antivirusuri bune free sunt :avira, avast, avg