| TheSpecialOne a întrebat:

Care este cel mai bun telefon de aici:Samsung Galaxy S i9000, Xperia X10 sau HTC Desire? Sau cunoasteti voi unul mai bun cu android?

3 răspunsuri:
| TheSpecialOne explică:

Uita-te pe mobile123.ro ca gasesti sifgur la 11mil

| selenaroyalprincess a răspuns:

Categoric Samsung galaxy i9000! eu zic asta pentru ca unchiul meu are si ii super!

| sufletverde a răspuns:

X10, si eu vreau sa mi-l iau, dar nu gasesc de unde.
e bun din toate pct. de vedere.
galaxy s e comun acum, xperia fiind ceva nou si mult mai avansat ( din pct. de vedere al camerei, memoriei si sist. de operare)
Htc desire are o multitudine de aplicatii, de aceea bateria Li-on nu tine foarte mult.
daca gassesti x10 te rog anunta-ma si pe mine big grin.