| Bubuletz a întrebat:

Care este cel mai bun telefon de la nokia cu touch screen? Si pentru muzica.Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| DjLau a răspuns:

`neata!

Eu folosesc de aproximativ 1 an, Nokia 5800 Xpress Music si ma declar mai mult decat multumit de el. Are tot ce-i trebuie si poti sa-ti pui o gramada de aplicatii utile!
Recent, am mai luat un Nokia 5530, care nu difera prea tare de 5800 si tin sa te anunt ca are cam aceleasi functii, doar display-ul fiind cu FOARTE PUTIN mai mic decat cel de la 5800. In rest, bateria de la 5530 tine mai mult!

Oricum, felicitari pentru ca alegi Nokia! tongue

Bafta!

10 răspunsuri:
| Beatrice a răspuns:

Nokia express muzic 5800winking

| criminal a răspuns:

Cel mai bun e Nokia 5800 express music
are si touch screen si difuzoare stereo.

| RoberT_2406 a răspuns:

Daca vrei un telefon pentru muzica, iti recomand Sony Ericsson.
Insa daca iti place Nokia 5230 sau 5800 sunt foarte indicate happy

| dasda a răspuns:

Eu azi mi-am luat Nokia 5230. Mi-se pare chiar ff bun! Acum depinde de gusturile talewinking

| nuritza a răspuns:

Nokia 5230 :*! Sper sa fi fost de ajutor! Cu placere happy

| zapacel a răspuns:

Nokia x6 este super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu recomand 5230 si 5530. Fereste-te de 5800 ca are probleme cu ecranul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere aveti de Nokia c5-03? cel telefon ati alege intre Nokia c5-03 si Nokia c6?

| Ady97N a răspuns:

Am avut Nokia 5800 si era super bun pentru muzica, dar cred ca Nokia x6 e ceva mai bun, mai ales ca are si memorie mai mare si e mai bun la atingeri.