| Floofficial a întrebat:

Care este cel mai bun windows?happy care sa mearga bine happy sa fie rapid happy

5 răspunsuri:
| Weyland a răspuns:

Totul depinde de PC-ul tău.

Dacă ai un Pentium 2, atunci evident îţi va merge Windows 98.

Dacă ai un Core i7, atunci îţi va merge bine Windows 7 sau 8 (în funcţie de preferinţă).

Dacă ai un server HP ProLiant cu iLO, atunci îţi va merge bine Windows Server 2012.

| deeah2elen a răspuns:

Windows 7! il recomand

| Melany8 a răspuns:

Eu am windows 7 dar cel mai bun e 8

| DomnulSarma a răspuns:

XP breeeee laughing (Am calculatorul de 13 ani si tot XP am)

| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Salut! E simplu, initial cel mai bun sistem de operare a fost windows XP, dar incepand din 2014, producatorii Microsoft il vor retrage. Sistemul de operare curent, cel mai popular, mai bun, si mai folosit este Windows 7, o interfata extrem de placuta, performante bune, si gamming suport larg happy Sper ca te-am ajutat, o zi buna iti doresc happy