| anonim_4396 a întrebat:

Care este mai bun? Samsung galaxy s3 sau s4 mini? este vreo diferenta mare de dimensiune? voi ce ati alege?

3 răspunsuri:
| Mariusflo a răspuns:

Ambele sunt cam la aceeasi nivel dar putin mai bun este acesta: http://bit.ly/1s3oubT

| Berr_Teddy_1994 a răspuns:

Acum nu prea mai exista diferenta intre telefoane, poate doar la performanta, dar deja cam toate aplicatiile ruleaza de la s3 in coace, deci performanta nu mai e chiar asa esentiala. Eu spun sa alegi dupa aspect intre cele 2 modele de telefoane si dupa nevoile tale!

| stanciualex16 a răspuns:

Mai bun este S3 deoarece are memorie mai mare, iar S4 mini este si el destul de bun dar rezolutia la videouri este slaba asa ca eu iti propun sa iei S3