| miky014 a întrebat:

Care este modalitatea de a seta în Word 2007 unitatea de măsură în centimetri?

2 răspunsuri:
| ionut7878 a răspuns:

Intri in word 2007. dai clik pe butonul office.si ai in partea de jos optiuni word...dai acolo la complex.si acolo la ecran ai afisarea unitati de masura si selectezi centimetribig grin... funda?

| ionut7878 a răspuns:

Intri in word 2007... dai clik pe butonul office si dau acolo in partea de jos optiuni word si dai la complex...dai acolo la ecran si selectezi unita de masura care o doresti>big grin funda?