| Ddragons15 a întrebat:

Care este temperatura normala a unui procesor intro ora procesorul meu a ajuns la 70C.credeti ca este normal.ieri i-am schimbat pasta termoconductoare si am facut-o cum trebuie m-am uitat la multe tutoriale.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

E normal. mai ales daca e laptop. daca nu il folosesti in pat si se raceste bine, adica e pe o masa, atunci nu cred ca o sa-ti dea probleme.
ai deschis ventilatorul daca tot ai schimbat pasta? daca ventilatorul e obturat nu o sa reuseasca sa expulzeze caldura preluata de pe procesor si de pe grafica.

| Eduard619 a răspuns:

Ce procesor ai Intel/amd?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de cat de cald este in casa.