| theStar a întrebat:

Care firma e cea mai buna in matrie de Mp3 Playere?(pana in 150lei) Stiti de la ce firma as gasi mp3 cu casti format sony ericsson (cele pe care ti le bgi in ureche)?

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Iriver si apple!
Firma: Pioneer, Sensheier.

| astertix09 a răspuns:

Pentru castile in ear nu trebuie sa cumperi doar dupa firma, pana la urma cam toate fac acelasi lucru. Am experienta pentru ca am avut si de alea cu 60 de lei si de alea cu 20 de lei. Sunt multumit de acestea din urma. Nu sunt produse de o firma foarte cunoscuta. Pana la urma conteaza sa atenueze zgomotul ambiental, cel putin asta e motivul pentru care le folosesc. Pentru a nu fi nevoie sa le dau sonorul la maxim la mp3, lucru care s-a dovedit stiintific ca dauneaza auzului pe termen lung. In ceea ce priveste mp3-uri de calitate, cele de la apple se recomanda ca fiind asa, dar nici cele care se incadreaza in buget nu sunt rele. Am vazut oferte destul de bune la mp3-uri sub 100 de lei.

| mrcosmin a răspuns:

Recomand Iriver si Apple. Castile sunt normale la ele. Gasesti in magazine casti tip "dopuri" mult mai bune decat cele din pachete de la Sony, Philips, etc.