| maniac a întrebat:

Care-i mai bun si mai performant nokia 5230 sau 5530 si care merita luat?
Funda pentru cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| Serendipity17 a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......37525.html

http://www.shopmania.ro/......97662.html

eu zic ca Nokia 5530 :) are mai multe caracteristici. Uite-te si tu...

3 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Logic ar fi ca Nokia 5530 deoarece o versiune mai avansata inseamna imbunatatiri.

| georginika a răspuns:

Pai mai performant e Nokia 5530 (dupa parerea mea), insa e cu touch si se zgarie foarte repede si trebuie sa ai mare grija cu el.
Mai bine ai opta pentru Nolia 5230

| Koody5 a răspuns:

Eu am 5530 si ma impac bine cu el; nu e chestia de performant; trebuie sa te simti bine cand umbli cu el; sincer: acest telefon are personalitate! prima data am vrut un Samsung 501, dar prietenii mei mi-au sugerat sa-l iau pe asta pentru ca daca-l scapi nu se intampla nik...pe cand la Samsung sar toate chestiile din el. oricum IMI ADOR TELEFONUL!

funda?