| ciocio1993 a întrebat:

Care se pricepe la telefoane? Deci am un Nokia 2730c si cand dau sa deschid camera zice > Camera on standby

5 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Inchidel si deschidel inapoi daca nu merge descarcai baretia complet si lasa-l la incarcat pana e full.La mine a functionat eu am un Nokia express music 2000 si ceva ca nu mai stiu.

| EmiiLoveYou a răspuns:

Pai ai pus-o pe standby(adica ai blocat- o). Nu am avut Nokia, deci nu stiu cum are meniul.
Pot sa iti zic ca si eu am patit asa si am apasat pe un buton si sa deblocat.

| yourFanta a răspuns:

Dai un reset

| MrSonnyist a răspuns:

E pe pauzahappy...glumesc

Inchidel si deschidel inapoi. Poate isi revine.

| ciocio1993 explică:

Am dat resetare la telefon dar degeaba! din cate am inteles la alti prieteni cica nu merge camera...