| KLLO a întrebat:

Care stati la tara, aveti probelme cu netul de la Nextgen si televiziunea? Ca mie imi taie netul dupa 3 picaturi de ploaie si dupa ce ii sunt imediat imi da drumul, sunt cam bula*gii adica wtf taie netul cum le vine asa fara probleme tehnice?

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Asa se intampla la tara deoarece nu sunt bine dotate (retelele de net). Am avut si eu net RDS si imi pica din 5 in 5 minute, pana cand am sunat la ei si le-am zis ca daca o singura data imi mai pica, nu ma cert cu ei nimic doar ca reziliez contractu a 2-a zi. De atunci merge perfect! Trebuie sa te dai la ei si sa nu-ti fie frica.