| Humphrey a întrebat:

Care stie de ce nu merge world of warcraft cataclysm. Totul e ok dar dupa ce se incarca in joc se blocheaza inainte sa imi intre.

Funda pentru raspunsul care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Daca esti sigur ca ai procedat corect la instalare nu iti ramane de facut decat sa-i contactezi pe cei de la Blizzard, o faci din Battle net account(suport)care banuiesc il ai. Poti incerca wow repair care repara anumite probleme sau nereguli.bafta.pa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema... ce pot face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi intra in joc dar nu stiu ce are de nu imi merge sa intru mai departe...are ceva ca nu am bagat decat wow cataclysm? adica nu le am pe celelalte?