| Xanthrel a întrebat:

Care stie parole pentru femei sau pentru facut sex la gta san andreas?

Răspuns Câştigător
| ov1d1u a răspuns:

Modulul HOT COFEE este blocat în majoritatea versiunilor de GTA San Andreas vândute în Europa, iar în unele este chiar scos cu totul. Dacă nu ai un joc din ultima categorie, poţi încerca http://games.softpedia.com/......-Mod.shtml pentru a debloca acest modul şi de a avea parte de scenele fierbinţi de sex dintre CJ şi prietenele sale.

5 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Nu sunt coduri pentru asa ceva, in schimb este un mod care permite acest lucru, se numeste HOT COFFEE

| Valentin_Valy_1989 a răspuns:

Xxx san andreas

| Craciun_Niculina_1982 a răspuns:

Parla pentru femei este kvgyzqk

| Gabriel_Dinu_1960 a răspuns:

Cine stie prola la gta sanandreas de sex!