| PAULsighet a întrebat:

Care stie un program de editat video simplu si bun?

Răspuns Câştigător
| sti a răspuns:

Gasesti aici mai multe programe pentru editare video: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174

53 răspunsuri:
| 954TERMINATOR a răspuns:

Windows movie maker
e bun...

| Adelina135 a răspuns:

Ma gandesc sa scrii pe google tontilica....programe de editare a filmuletelor

| UnCopilNormal a răspuns:

Sony Vegas 11 [ultimul aparut] este un pic greu de folosit da' e ff bun big grin

| Chiriac_Raluca_Flavia_1981 a răspuns:

Sunt multe programe de ce nu incerci pentru inceput unul usor Movie Maker

| Turcanu_Sergiu_1985 a răspuns:

Poti incerca Videopad-ul pentru inceput, apoi mai complexe Pinnacle, Premiere Pro pentru profesionalisti

| Furtuna_Radu_1997 a răspuns:

Acest program pentru modificat clipuri video se numeste CAMTASIA.

| Almasan_Marin_1960 a răspuns:

PhotoScape!

| Almasan_Marin_1960 a răspuns:

Pinnacle!

| mamara a răspuns:

Movie maker e un program bunicel pentru incepatori si foarte usor de practicat

| Funnky_Marian_1996 a răspuns:

Powerdirector 10

| Andreea_Aandreutza_1999 a răspuns:

Videopad,windows movie maker, virtual dub

| Corina_Ella_1995 a răspuns:

E simplu cel mai bun program este magisto

| Obogeanu_Robert_1988 a răspuns:

Descarca asta Adobe After Effects e un program foarte simplu de folosit

| AndreyF1 a răspuns:

Camtasia studio 7 SAU 6

| alexutza246 a răspuns:

Picasa3 trebuie sa-l donaldezi