| UnDeaD96 a întrebat:

Care stiti cum se face challenge-ul ala la fifa 07 "goalie challenge" ca il fac pe asta si imi da legendary pls raspuns dau funda :X

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bogdan1011 a răspuns:

Ia-ti salvarile de google si nu te mai chinui singur acolo ai toate unlocked

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! nici eu nu stiu acolo! dar nu trebuie ne aparat sa il faci pe ala ca sa iti deblocheze legendary! poti sa ma intrebi pe id meu: xtreed_boss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ma care stiti fifa 07 va fac praf,
pulbere, fina. daca vreti sa luati bataie la fifa dati la id meu alexx1121