| NoName551 a întrebat:

Care sunt cele mai bune marci de tablete?

18 răspunsuri:
| filiblox a răspuns:

Dupa performanta:
ASUS
Microsoft
Samsung
Apple.

| rocket a răspuns:

Este foarte important sa stii ce vrei de la tableta ta. Uita-te aici http://li.ro/52ef si urmareste specificatiile si vezi ce ti se potriveste. In privinta calitatii, majoritatea celor care au raspuns deja.

| DiannaDia a răspuns:

Apple & Samsung!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antinevralgic şi Algocalmin.

| Predator30 a răspuns:

Serioux,Apple,Samsung cele mai bune

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Apple(iPad 3)-costa in jur de 2800 lei, Samsung (Galaxy Tab 2 sau Note 10.1)-costa cam ca iPad 3-ul, dar merita
mai mult. Si romanesti, dintre toate, cea mai buna este Evolio (Aria)-costa cam 1200 lei.

| NoOne18 a răspuns:

Aplle!

| FuckSchool a răspuns:

Cele mai bune sunt de la Apple si Samsung zic eu. Dar mai sunt si Toshiba, Allview, Asus, etc.

| alextotal a răspuns:

Salut. Eu iti recomand Samsung si Asus deoarece sunt cele mai performante chiar daca sunt un pic piperate la pret.

| Conner a răspuns:

Apple android

| Dia230 a răspuns:

Sall ti le spun dupa pret
Apple
Samsung
Allview
Serioux
Evolio

| Gabi20CM a răspuns:

Ca si marca Apple si Samsung.Insa cele romanesti(E-Boda si Allview)Sumt mult mai bune in raportul
dintre calitate si performante

| MariusBM26 a răspuns:

Apple,Samsung(am eu Galaxy Tab2 10.1 si il recomand) si Asus

| alexandra12031997 a răspuns:

Apple, Samsung, Asus, Motorola, Toshiba, Acer, Lenovo,
InfoTouch, Odys, Allview... Sper ca ti-am fost de ajutor

| KiDz33N a răspuns:

Samsung dupa mine...

| Yoyo1332 a răspuns:

Apple si Microsoft

| dragusandu a răspuns:

Apple.cele Mai sigure!