| Mario1994 a întrebat:

Care sunt cele mai bune telefoane cu camera clara si de calitate? Ce telefon aveti? Si la ce pret merita sa cumpere cineva un telefon? Cer doar pareri.happy Va pup.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Google Pixel, momentan, dar si preturile pe masura. Daca vreau sa fac poze, atunci imi iau aparat foto. Am un ZTE Open C. Depinde cine e acel cineva. Unii dau si 2-3 salarii pe un telefon, eu nu as da nici salariul pe o saptamana.

| LinxCont a răspuns:

N-am testat chiar multe telefoane, dar Samsung-ul are camere foarte bune. Am un Grand 2 cu 8MP si face poze clare, corect colorate atat pe lumina buna cat si pe lumina slaba, blitz (led) puternic, filmare buna 1080p. Am vazut poze facute cu alte modele de telefon si toate erau sub Samsung, fie neclare, fie prost colorate sau intunecate. La preturi mari, se gasesc camere bune si la alte modele de telefon cum ar fi LG.

| JustStitch a răspuns:

Samsung j5 2016

| Kenzo1234 a răspuns:

(O parere)__Samsung Galaxy j5 sunt telefoane bune la camera..cu o imagine clara...pret undeva pe la 700-1000 LEi