| anamariaiuliana a întrebat:

Care telefon lg este mai bun dintre...
lg cookie kp500, lg cookie kp501 si lg cookie kp 502?

Răspuns Câştigător
| Cristina00 a răspuns:

Sincer eu am o prietena care la 501 si il are de 2 luni si e praf...Eu am 500 si dupa un an merge perfect, nu am probleme de blocari, sa mearga greu sau alte minuni. Nu stiu acum doar daca telefonul ei are ceva, dar merge greu, se inchide, se blocheaza, daca acum are bateria full in jumatate de ora fara sa ii faca nimic se consuma, deci e praf!winking

2 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Sunt identice. kp500 la liber kp 501 codat pe Orange kp 502 codat pe Vodafone... daca le vezi ca merg in orice retea inseamna ca le-au decodat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un LG pk500 si sunt multumita. Dupa un an
de "accidente" inca functioneaza perfect.