| Robert7186 a întrebat:

Care va fi urmatorul telefon Samsung? Cand se va lansa? Credeti ca atunci va mai scadea pretul la galaxy s? Astept mai multe pareri

1 răspuns:
| condreavaly a răspuns:

Salut Robert! Pai in primul rand nu stiu de ce galaxy s este vorba. s I, S II sau noul s III(3). care a aparut auma. daca te intereseaza eu am un s 2 de vanzare la 1250 negociabil. acte in regula este cumparat de 6 luni din magazin di Romania garantie + toate accesorile la el. daca te gandest suna-ma 0760297634 sau add \YM/ condreavaly