| agent003 a întrebat:

Care varianta ar fi mai buna sa-mi iau Iphone 3gs sau galaxy s2?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Telefoanele iPhone sunt bune de la 4s in sus! Daca vrei sa faci o alegere iti propun sa alegi Samsung Galaxy S2, pentru ca are o configuratie mai buna.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Deja au aparut aplicatii care nu mai sunt compatibile cu 3gs. S2-ul daca are macar android 4.1 ruleaza orice aplicatie fara probleme, plus ca este mai performant ca si telefon decat 3gs.

| slow0 a răspuns:

Dupa parerea mea s2

| anonimulhhhj a răspuns:

Galaxys2