| UzOm a întrebat:

Care windows 7 este mai bun? Home Premium sau Ultimate?

Răspuns Câştigător
| Kreisegger a răspuns:

Salutare! Uite http://www.go4it.ro/......7-5026472/ Sper ca te-am ajutat

Funda :)

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fim seriosi cine are habar de windows? cu toti intram pe broswer si vedem filme, muzica atat, eu recomand home ca e buna

| GolopențaAdrian a răspuns:

Windows 7 Ultimate este cel mai bun ca merge orice joc care va aparea si care este daca ai specificatti foarte bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimate.
Însă îți recomand 8.1, pentru o securitate și stabilitate înbunătățită.

| KillaNoFilla a răspuns:

Ultimate dar nu se observa diferenta

| TurboBlaster a răspuns:

Recomand Ultimate, fiindca are mai mult optiuni decat Home Premium, merge mai bine, suporta mai mult Physical ram memory (Home premium - 16 si Ultimate - 192), pentru gaming si office, recomand ultimate!