| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa de decodezi un iPhone 4?

3 răspunsuri:
| hashu1985 a răspuns:

Depinde ce iOS are, daca e versiune mai veche se decodeaza usor cu cydia si gevey...dar daca are ultimul update facut nu se poate decat decodare oficiala (neverlock) care, intr-adevar costa in functie de reteaua pe care e codat iar pretul pleaca de pe la 60 si se opreste pe la 170-180e

| Leops a răspuns:

Cred ca la fel ca un telefon obisnuit totusi iphone4 e un telefonhee hee

| OLy123 a răspuns:

Depinde in ce tare e codat ia imei-ul de la el si fa o verificare o sa vezi tara in care e codat.