| xloverush a întrebat:

Cat costa Noul IPad si merita cumparat in locul lui IPad 1? Funda :X:*:*

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/the-new-ipad-primele-impresii.html Uite aici un review la noil iPad! Gasesti si o comparatie cu iPad 2 ca sa iti faci o idee! Succes!

| Maariiaa a răspuns:

Bună. Ipad-urile sunt bune. Mergi la un magazin de genul Altex ( cred că se găsesc acolo ) și interesează-te la mai multe magazine pentru că prețurile diferă, chiar și cu câțiva lei.

| PureLove8 a răspuns:

Sall...un IPad costa 2199 ron la cel mai mic pret dar depinde si de magazinul din care ti-l cumperi.
Sper ca te-am ajutat funda?