| Kesha1428 a întrebat:

Cat costa o tableta?happy

Răspuns Câştigător
| EmanuelThN a răspuns:

Http://newtab.ro/ poftim

13 răspunsuri:
| EmanuelThN a răspuns:

De la 400 de lei pana la 2.500, dar depinde si cat de buna e, iti recomand una la 1.000 sau la 1.500 ai tot ce iti poate oferi o tableta buna.

| Kesha1428 explică (pentru EmanuelThN):

Merci.happy

Alte răspunsuri
| Kesha1428 explică (pentru EmanuelThN):

Bine...iti voi da funda,deoarece m-ai sfatuit si de care sa iau, insa nu vrei sa-mi dai un site unde pot vedea cele mai ieftine tablete, sau ca acelea care mi le-ai recomnadat?big grin

Alte răspunsuri
| EmanuelThN a răspuns (pentru Kesha1428):

Http://newtab.ro/ poftim

| Bradster a răspuns:

Depinde de brand ...de la 500 ron la 2500 ron

| decodesky a răspuns:

Depinde de model/capacitate/nume happy sunt tablete ieftine si scumpe happy ieftina undeva la cateva milioane si scumpe la cateva zeci de milioane. Depinde care e capitalul tauwinking

| Vichtory a răspuns:

750 lei e unul de 8 GB si 300 lei unul de 2 GB...am gresit mai sus.

| Iulian03 a răspuns:

Depinde
500-700 lei.

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Depinde si de care iti iei, ca sunt unele in Carrefour la 300-400 lei sau Ipad care poate fi 1.500(la promotie nu stiu daca mai e)-2.000(sunt si mai scumpe).

| Kesha1428 explică (pentru CiocolataCuMereSiScortisoara3):

Ce bine. Sunt ieftine. Dar cea mai scumpa cat e? happy

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns (pentru Kesha1428):

Nu stiu sigur ca sunt multe modele care am vazut eu 3.000-4.000