| ..::JB_love::.. a întrebat:

Cat costa telefonul Samsung Corby la liber?

Răspuns Câştigător
| ionutz49 a răspuns:

Intra pe telefonultau.eu cele mai ieftini preturi din romania.

17 răspunsuri:
| Danitzu a răspuns:

In jur de 5 mil dar nu te sfatuiesc sa ti-l cumperi ca se blocheaza foarte des.majoritatea care si-au luat tel d`asta se plang de el.big grin

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Https://www.vodafone.ro/......7330015.pr - apasa acolo pe bulinuta aia unde scrie "Cumpar telefon fara conectare"

| ANdrei_6696 a răspuns:

Undeva la 500-600 lei

| Anne_1755 a răspuns:

O prietena de-a mea l-a luat de la vodafone. A dat 5 mil.

| RrobByy a răspuns:

299 lei

| NoLoveNoStress a răspuns:

Km vreo 4 milioane

| NoLoveNoStress a răspuns:

Intre 419-422 sunt sigura fiindca eu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 milioane am luat eu din bv la liber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat unu cu 3 la liber in magazin e 6milioane

| ladygaga_9914 a răspuns:

In jur de 4 mil si ceva.

| Alee_9909 a răspuns:

De exp in Ploiesti e in jur de 550 de ron

| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

Vreo 6 milioane.winking

| iness a răspuns:

Exista si cu 2straight face. eu am si mi l-am luat cu 2 milioane jumate. succesbig grin

| dameit9 a răspuns:

"n jur de 5 mil dar nu te sfatuiesc sa ti-l cumperi ca se blocheaza foarte des.majoritatea care si-au luat tel d`asta se plang de el.big grin" ce retardata auzi cica se plang de el cel mai prost copil doamne fereste

| rooney a răspuns:

Ce prostie nu costa ma atat nu mai vorbiti daca nu stiti ca mi-am luat eu si am dat pe el 299 lei

| master_7023 a răspuns:

Intre 449 si 450. l-am vz intr-un magazin happy. Nu mi se pare mult.