| YouJo a întrebat:

Cat costa un iphone 6 pe abonament? (si cat trebuie platit pe luna)
Dar un iphone 5s?

Răspuns Câştigător
| SummerT a răspuns:

Depinde de abonament. intereseaza te si tu la Orange, vodavone etc.
De exemplu eu am abonament la Orange de 2 ani (23 de euro), iar acum cand imi va expira abonamentul voi beneficia de reduceri foarte mari pentru achizitionarea unui alt telefon doar pentru a mai prelungi cu 2 ani. Pe langa asta voi mai depinde si de niste puncte pe care le-am strans in tot timpul asta. Imi pot da si vechiul iphone 4s la schimb+ o suma de bani.
Si in cazul in care esti abonat nou. tin minte ca eu am primit reducere destul de mare.40% daca nu ma insel.
Iar minute si mesaje am nelimitat in orice retea, la fel si trafic de net