| Florian000 a întrebat:

Cat costa un laptop pentru gaming? ( sa aiba neaparat 8 gb ram si peste 3.0 ghz

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De ce nu ti-ai face un desktop? Baterie+incarcator+zero posibilitate de upgrade in viitor = laptop+gaming e doar pentru retarzi... sau nah, daca ai bani de un Eurocom sau un Schenker, da. Dar intotdeauna un laptop BUN pentru gaming o sa coste cel putin DUBLU fata de un desktop care iti ofera acelasi nivel de performanta.

| Florian000 explică (pentru KodrutZ):

Ce e desktop? stiu ca la pc desktop este fata adica nu stiu cum sa explic dar zi-mi tu la ce te referi

| RB26DETT a răspuns:

Undeva la peste 3000 ronwinking