| diana2513 a întrebat:

Cat costa un telefon samsung galaxy s2 fara abonament? Primul primeste funda.

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

19 mil pe emag.ro

13 răspunsuri:
| mnopqr a răspuns:

Il poti cumpara de pe www.emag.ro la 1959 lei.
Aici poti vedea ce caracteristici are:
http://www.emag.ro/......0GalaxySII

| Wassup a răspuns:

1.788,22 ron - 2.723 ron

| Dany008 a răspuns:

Uite aici lista cu cele mai mici preturi
http://www.price.ro/preturi_samsung_i9100_galaxy_s_ii_403206.htm
sa stii la care magazin la ce pret ii un telefon bun dar destul de scump :)

| DJohnny a răspuns:

Http://www.mobilissimo.ro/......_4392.html
intre 1949 lei si 2099 lei
sau cauta pe emag.ro

| DontCloseYourEyes a răspuns:

In jur de 2000-2200 lei...

| ClumsyDeer a răspuns:

Vere n-are cum sa fie atat`! Am un coleg care a primit de Mos Craciun Samsung Galaxy S2 si mi-a zis ca a fost 700 Lei.straight face Ce aveti? Doamnestraight facestraight facestraight faceSi era nou-nout!

| Yuuuki a răspuns (pentru ClumsyDeer):

Era ori la abonament, ori e chinezarie, ori l-a luat dupa okazii dar e chinezarie.

| ClumsyDeer a răspuns (pentru Yuuuki):

Nu avea cum...Era la liber si l-a luat de la cosmote straight face

| andrey910 a răspuns (pentru ClumsyDeer):

Nu are cum sa fie 700. poate doar daca i l-a dat un prieten. Sau nu te referi la Galaxy S2

| Irina17 a răspuns:

Stiu ca e 10mil cu abonament si 20 fara abonament:d

| YulyWz a răspuns:

Pretul de pornire e de 189 Euro. La prima vedere pare un pret ok, insa dupa ce ai vazut detaliile ti se cam taie elanul. Abonament Pantera 20 pe 24 de luni, asta inseamna aprox. 470 Euro – luand in calcul si reducerea de 20% la abonament pana la finele anului. La abonament se adauga obtiunea My Smartphone cu 500 Mb trafic de internet lunar, tot pe 24 de luni, care costa aprox. 225 Euro. Adaugand la pretul abonamentului si al obtiunii de internet si pretul telefonului, ajungem la un cost total de 885 Euro, adica peste 3.600 de lei!

| Maly80 a răspuns:

21 milioane.

| Maly80 a răspuns:

21 milioane!