| edygman a întrebat:

Cat de bun e Microsoft Security Essentials in comparatie cu alte produse antivirus gratuite(avg, avast, avira)?

4 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Ba e foarte bun in comparatie cu alte antivirusi, e foarte lite(consuma foarte putin), nu primesti mii si mii de ferestre ca trebuie sa-i faci update, ca a gasit un virus etc. si are o interfata foarte prietenoasa.

| imaqtpie a răspuns:

Nu foarte bun.

| DexterCLICK a răspuns:

AVG internet security mi-a fost recomandat.

| DenisP a răspuns:

Recent am vazut un test in care era cel din urma happy. caut link-ul si il postez. dupa Paste.