| Vectra1 a întrebat:

Cat m ar costa sa repar o placa video nVIDIA 8600 gt pt ca laptopul nu.mi se mai aprinde.este black screen (nush sigur daca este de la placa video )fundaa

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca discutam de laptop, atunci o sa te coste cit nu face, de pe la 100-150 RON in sus...

| Jipa95 a răspuns:

Depinde de service, preturile pleaca de la 200 lei in sus. Iar reparatia nu te va tine mult, dupa cateva luni o sa-ti pice din nou placa video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca problema ta este de la place video, dar in cazul in care este iti zic ca nu merita sa o mai repari...placa e veche si o sa te coste cat nu face. Spune-mi mai exact ce-ti scrie pe blue screen si pe urma poate o sa pot sa te ajut happy

| amazonul11 a răspuns:

Poate sa fie hardul

| rapidistii23 a răspuns:

N-are absolut nicio legatura placa video!
s-a ars hardul..si eu am patit.mi-am cumparat placa video degeaba! apoi am realizat ca hardul e de vina.ia-ti alt HDD