| eren a întrebat:

Cat timp ai licenta la windows vista cumparat original dar fara calculator?

5 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Pe viata.

| Slowmotioon a răspuns:

Acea licenta e pe Numele tauuu, si o ai cum zice mai jos, pe viata-Drept urmare nu iti va expira niciodata.si iti garantez ca fata de Trompetele astea de widowsu-ri,, unl cu licentaa Iti garanteaza, performante mai bune, si tot o data siguranta, nu ca la astealalte ca dupa 2 saptimini apar erorii!(Succes)

| eren explică:

Dar sa presupunem un ex: mi se strica pc-ul cu windows-ul instalat original de pe cd pe care l-am achizitionat. IL mai pot instala odata tot pe pc-ul meu?

| stealthb a răspuns:

Il poti instala de care ori vrei. Si cand vei cumpara alt Windows, o sa fie mai ieftin pentru tine sa-ti cumperi licenta (faci upgrade) decat pentru altii care n-au. Poti sa instalezi si alt Windows daca e indentic, de pe alt disc, doar serialul conteaza, pentru ala ai platit de fapt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat ar costa un windows original?