| robert63088 a întrebat:

Cata memorie sau ce trebuie sa am pentru a putea instala win 7? heeeeelp!

3 răspunsuri:
| Th3Public3N3MY a răspuns:

Salut @Robert63088! Pentru a putea executa windows 7, citeste cu atentie aici, ca sa vezi de ce ai nevoie daca nu sti ce componente ai in pc, dai click pe start si scrii dxdiag, dai click pe dxdiag si o sa scrie in josul ferestrei sistemul, pentru placa video dai click pe ecran sau(display) si sunet (sound), bafta!

| elev243 a răspuns:

Fii atent iti trebuie un procesor de 2.0 cel putin placa video 256 si cel putin 1 gb ramhappy funda?