| GulDan a întrebat:

Cate metode exista sa fac bani din desene?(foaie sau digital).

Cine a facut bani asi dori sa-mi vada si mie desenele pentru. o parere.

2 răspunsuri:
| Alexandr a răspuns:

Daca exista in orasul tau galerii de arta -du-te si intreaba oamenii care sunt pe-acolo!

| Adytzu088 a răspuns:

Ai putea sa incerci pe site-uri gen Fiverr, dar iti trebuie PayPal(ori ca folosesti Fiverr sau altceva, pentru ca e cea mai folosita metoda de plata online). Alte informatii despre el si site-uri asemanatoare poti gasi pe Google. Sper ca ti-am fost de ajutor!winking