| quintron a întrebat:

Caut ADIMN pentru Forum cu si despre Calculatoare Laptopuri nu se cere experienta!
Pentru Inscrieri folositi formularul de Inscriere de pe pagina
http://laptopservice.ucoz.com/forum

3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

In primul rand se scrie ADMIN, nu ADIMN,

daca nu cere experienta, inseamna ca orice prost care nu stie sa foloseasca un calculator, poate fi catalogat drept "expert" laughing

PS: Stii macar ce-i PROXY? Java? XML?
hai ca iti pun o intrebare mai usoara, Ce-i LAN? sau Task Manager?

PSS: Intrebarea ta este un SPAM!

| JaJe a răspuns:

Eu deja am grija la 4 forumuri, nu mai am nevoie de a 5a.
REPET, intrebarea ta este SPAM!

| quintron explică:

Daca erai baiat destept cum te crezi observai si celelalte intrebari! bafta! ce este asa greu sa urmaresti un FORUM? de ce nu te inscrii tu sa ai grija de el! fa primul pas