| Andresk81 a întrebat:

Caut si eu un server metin2 PVM clasic populat cu shopuri care contine iteme pana in lv 65. Dau funda daca imi dati un server bun

Răspuns Câştigător
| ionut3008 a răspuns:

Buna,uite aici cateva servare cred ca pe placul tau:metin2Master,Spiritmt2,Metin2GX si un servar pvm cu arme de evoluat foarte populat si itm de evolut Metin2Mage,Metin2Lunaris,Metin2failonline

5 răspunsuri:
| TyzO a răspuns:

Asta este exact ceea ce cauti tu!
http://metin2volume.mt2.ro Server PvM 2013 descis acum o saptamana :D
Incearca si tu :D online 24/24 HOSTAT

| matza111234 a răspuns:

Sall asta e cel mai tare metin www.metin4drugs.org

| Bitum a răspuns:

- Level max. 105

- Serverul este PVM.

- Sistemul de costume este implementat si functional

- Implementate mape noi.

- Implementati monstrii noi.

- Arena War functionala.

www.metin2bite.info

| armin1234 a răspuns:

Http://www.exoticmt2.ro/ un nou metin2 pvm deocamdata nu prea populat dar va deveni este fostul low metin2