| Kiwnasy a întrebat:

Caut un hack functional pentru metin2ro,poate fi oricare doar ca as prefera un trade hack.
Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| SashaB a răspuns:

Am eu hack 100% functional depinde cedai pe el iti demonstrez inainte ca merge

| Kiwnasy explică (pentru SashaB):

Add me: solomon. teodor@yahoo.com

| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869072/Metin2MultyHack_banjo_exe_rar/ are si functia trade hack dar sincer nu am incercat-o bft si anunta-ma si pe mine daca merge functia.

| Ionutz_Leonard_1995 a răspuns:

Hai sa-ti spun ceva.Nu mai folosi hackuri ca poti sa primesti ban si in rest e mai frumos sa joci simplu.Dar uite un site http://www.downloadhackmetin2.yolasite.com/

| Kiwnasy explică (pentru Ionutz_Leonard_1995):

Am zis sa scrieti daca stiti macar un site bun...nu unul de asta care cere parola, id si pana si server....se vade ca e FAKE.

| Vasilica_Tavi_1997 a răspuns:

Nu msi folosi hack... dacs vrei intra pe metin2earth (e super)

| Vasilica_Tavi_1997 a răspuns:

Nu mai folosi hack... dacs vrei intra pe metin2earth (e super)