| scosei a întrebat:

Caut un program pentru detectarea automata a driverelor fara conexiune la internet. Am ratacit cd-ul calculatorului si de conexiune la net nici nu se pune problema!

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Ba da se poate man dar ia-ti un stick mai mare de 8 gb si descarci Softu Driver pack solution care contine drivare pentru orice model de laptop sau placa de baza, fara a vea nevoie de conexiune la internet. www.drp.su

| scosei explică (pentru itsoft):

Multumesc pentru raspuns dar am gasit o alta solutie intre timp.

| itsoft a răspuns (pentru scosei):

Ok bafta asta era mai buna il aveai pe viata! Bafta

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Te-ai gandit mult!

| SkyPilot a răspuns:

Si de unde vrei sa le ia, din cer?

| ƘЭлT a răspuns:

Pai nu ai ce sa faci. Fara acel CD cu drivere... Fara conexiune la internet nu poti face nimic deci.Dar cred ca am o explicatie dar nu stiu daca gasesti.
Cauta in control panel denumirea PC-ului tau gen al meu HM8KM1 CEVA DE GENU SI TE DUCI LA UN MAGAZIN SPECIALIZAT SI CERI CD DE DRIVERE PENTRU ACEST MODEL.