| Georgy_1051 a întrebat:

Caut un site din care sa pot cauta orce fel de poze.Imi puteti spune un site?

10 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Flickr, iar aici ai o modalitate de descarcare - http://www.bagatare.ro/2009/02/21/descarca-rapid-poze-de-pe-flickr/

| YLLL a răspuns:

Http://www.myhotcomments.com/
Imi plac pozele de la categoria"Girls":X

| Cosmin_2153 a răspuns:

Http://sxc.hu

Pozele sunt "moca" - pentru scopuri comerciale, e bine sa contactezi persoana care a uploadat poza si sa ii ceri permisiunea - ca sa fii acoperita :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.google.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photobucket.com

| angel_7904 a răspuns:

-cel mai tare program de ''orice fel de poze'' ii'' www.flickr.com''